נעים להכיר,
מלכות וקסברגר

“מלכות וקסברגר” – החברה המובילה בעולם למזכרות ומתנות יהודיות בעיצוב ייחודי, אומנותי ומפואר. בחברתינו אגפים ומחלקות שונות הקשורים לעולם היודאיקה, מבין הפעילות בולט “המפעל לספרי תורה מהודרים”.

נעים להכיר, שמי זאב וקסברגר, בעלים, אחיו ושותפו של האומן והצייר יואל וקסברגר.
אציג בפניך את דרכי בעולם הסת”ם.
לפני 24 שנים בהיותי אברך כולל, למדתי את אומנות כתיבת הסת”ם, ולאחר כתיבת עשרה ספרי תורה מהודרים, החלטתי שהייעוד שלי לעזור לאנשים ולהגיש להם על מגש של כסף את כל התהליך של קנית ספר תורה בראש שקט ובדרך קלה, וכיום הנני מעסיק קרוב ל100 סופרי סת”ם יראי שמיים ובעלי תעודת הסמכה, הכותבים עבורי ספרי תורה מותאמים אישית לדרישות לקוחות פרטיים, מוסדות, ארגונים, בתי כנסיות, קהילות, גבאים ובתי חב”ד בארץ ישראל ובעולם.
אני אישית מלווה את כתיבת ספר התורה שלך ורכישת הקלף במסירות, באיכות ובדקדקנות. בנוסף, עובר ספר התורה הגהות ברמה גבוהה וכן שתי הגהות מחשב, וכל השלבים והפרטים הקטנים – אפילו בחירת צבע הקלף שיהיה יפה. זכיתי להיות שותף בשמחתן העצומה של מאות קהילות בארץ ישראל ובחוץ לארץ שחגגו הכנסת ספר תורה מרגשת,

כל ספר תורה הוא כבן יחיד ואהוב ואף פעם לא מתרגלים להרגשת הסיפוק המרוממת עם השלמת ספר תורה נוסף, שעתיד ללוות קהילות יהודיות ברגעים נעלים, בשבתות ובחגים.

זה מה שנותן לי את המרץ להמשיך ולהשקיע את המקסימום בשליחותי להוביל את כל התהליך המורכב, ולהוציא מתחת ידינו ספר תורה מהודר ומושלם כמסורת בית “מלכות וקסברגר” לדורות.

כל מה שצריך להכנסת ספר תורה מושלמת

מלבד ספרי התורה הנכתבים בתכלית ההידור והאיכות במפעל ספרי התורה המהודרים ב”וקסברגר”, הנך מקבל שירות של ליווי מלא מרגע ההחלטה על כתיבת הספר ועד לסגירת ההיכל לאחר שמחת הכנסת ספר התורה.

אנחנו יודעים כמה אחריות כרוכה בהוצאת ספר תורה ולאור הנסיון הרב והידע שצברנו במשך עשרות שנים, יודעים לכוון ולייעץ לך כיצד לבחור ועל מה להקפיד בבחירת ספר התורה שלך ולקבל הסבר על תהליך כתיבת ספר התורה, להתרשם מדוגמאות של סגנונות כתיבה שונים ולהיות שותף לכל תהליך הכתיבה בכל רגע נתון.

המטרה שלנו להעניק לך רוגע ושקט נפשי, כאשר כל מה שנוגע לספר התורה שלך מטופל בידיים טובות ומקצועיות לכל אורך הדרך.

גם לאחר סיום הכתיבה אתה מוזמן לקבל מאיתנו שירותי הכוונה וייעוץ לגבי רכישת האביזרים המשלימים לספר- המעיל, הפרוכת, עצי החיים, מזכרת שי לאורחים ועוד, ולתכנן את הכנסת ספר התורה לפרטי פרטים ולזכות בכל הסגולות והברכות העצומות הניתנות למזכה הרבים בכתיבת ספר תורה כהלכתו בשמחה ובאושר.

איכות מהודרת
ללא פשרות

שלמות עד
לפרטים הקטנים

התאמה אישית
ואחריות מלאה

גלילה למעלה
דילוג לתוכן