מדיניות משלוחים

מדיניות משלוחים

 1. אספקת המוצרים בארץ ישראל תתבצע לבית הלקוח ו/או לכל מקום ו/או בכל דרך שהיא תתואם עם הלקוח, עד 5 יום מאישור ההזמנה ע”י הלקוח, וכל זאת בהתאם ובכפוף לתנאי ההספקה של חברת המשלוחים מטעם co.il. מובהר בזאת כי במידה ואין ביכולתם של חברת המשלוחים מטעם zevi.co.il אפשרות לבצע משלוח המוצרים לבית הלקוח מכל סיבה שהיא לרבות בשל מיקומו של בית הלקוח או בשל תנאי אספקה של חברת המשלוחים מטעם zevi.co.il הלקוח יהיה רשאי לאסוף את המוצרים מן zevi.co.il ו/או מכל גורם אחר המחזיק במוצרים ייעשה ממקום שיתואם מראש עם הצרכן ויהיה סמוך למקום מגוריו עד לא יאוחר מחלוף 10 ימים מהודעתה של zevi.co.il ללקוח.
 1. אספקת המוצרים תתבצע בתחומי הקו הירוק בלבד ומעבר לו בכפוף לעבודת דואר ישראל
 1. במקרים של איחור באספקה החברה תיידע באופן מיידי את הצרכנים בדבר האיחור, במקרה של איחור חריג תתאפשר לצרכן לבחור בין המתנה לקבלת המוצר וביטול עסקה ללא דמי ביטול .
 1. יובהר כי פרק הזמן לאספקה מסתיים עם מסירת המשלוח לצרכן, עיכובים באספקה הנובעים מתקלות הקשורות ברשות הדואר (כולל איחור במסירת הודעה על דבר דואר רשום לנמען) או חברת השליחויות והמעכבות את אספקת המוצר ללקוח לא יכללו במניין ימי עבודה לאספקת המוצר.
 1. במקרה של איחור באספקה יתאפשר לצרכן לבחור בין ביטול עסקה והשבת מלוא כספו או המתנה לקבלת המוצר.
 1. במניין ימי עבודה לאספקת המוצר תיחשב ימי אספקה במידה ומבצע ההזמנה מבקש להטביע ע”ג המוצר אך ורק לאחר אישור הגרפיקה ע”י המזמין, האישור חייב להגיע למערכת באמצעות אימייל או ע”י פקס, לא תתקבלנה שום טענות בדבר אישור הגרפיקה באמצעות טלפונית. כמו”כ ימי עבודה לא יכללו ימי שישי שבת ערבי חג וחג ימי חול המועד סוכות ופסח. ימי חנוכה יחשבו כחצאי ימי עבודה, הימים שבין 25-31 לדצמבר (ספירת מלאי) יחשבו כחצאי ימי עבודה .
 1. כמו כן חישוב ימי עבודה מחושב כך שמיום ההזמנה (באם התקבלה כולל פרטי אשראי עד השעה 12.00) ועד למחרת-הינו יום עבודה אחד ומקבל את ההזמנה (באם התקבלה כולל פרטי אשראי) במועד שאחרי שעה 12:00 ועד למחרת אינו נחשב כיום עבודה.
 1. הזמנות המתקבלות אחרי השעה 12.00 בצהרים נחשבות כנתקבלו בבוקר יום העסקים הבא.
 1. בהזמנה טלפונית שבה לא נמצאו פרטי האשראי של הלקוח עם העברת ההזמנה יחושבו ימי העבודה לאספקה משעת קבלת הפרטים.
 1. בהזמנה המלווה בפרטי אשראי יחושבו ימי עבודה לאספקה מרגע קבלת ההזמנה ובתנאי שיתקבל אישור לחיוב הכרטיס מחברת האשראי במידה ולא התקבל אישור, ידחה זמן האספקה ויחושב משעת קבלת האישור.
 1. בשילוח חו”ל הכל כפוף לפי חברות המשלוחים הבינלאומיים.
0
  0
  סל הקניות שלך
  סל הקניות ריק
   Scroll to Top
   דילוג לתוכן